Historik

Výfukové systémy na historické automobily tvoria tiež významnú časť nášho portfólia produktov. Jedná sa o špeciálny druh individuálnej výroby, kde kladieme dôraz na čo najvernejšie spracovanie. Komunikácia a úzka spolupráca s majiteľom je vždy na prvom mieste. Aj tu platí, že všetky naše výrobky sú vždy vyrobené z nerezu a ich následná životnosť je takmer neobmedzená. Či sa jedná o youngtimer zo 70tych rokov, alebo ozajstný predvojnový veterán, pri výrobe venujeme maximum úsilia na uspokojenie predstáv majiteľa.

Výfukové systémy na veterány sa v niektorých prípadoch dajú realizovať aj podľa predlohy (originálneho systému). Väčšinou vieme vyrobiť nový systém aj podľa relatívne zničeného originálu, no treba si uvedomiť, že pri výrobe podľa predlohy skopírujeme aj všetky jej nedokonalosti. Keď pôvodný systém nesedel v karosérii presne, nebude presne sedieť ani náš systém.

Všetky stavby výfukových systémov na historické automobily sú u nás brané ako individuálna výroba a preto nás v prípade záujmu prosím kontaktujte telefonicky, alebo emailom.