Vzhľad

Dizajn ukončenia výfukového systému je pre veľa zákazníkov kľúčovým faktorom, prečo sa pre náš produkt rozhodujú. Ako pri všetkých častiach výfukového systému, aj tu sa vždy snažíme výjsť zákazníkovi v ústrety a splniť jeho očakávania. No aj tu existujú limitácie toho, čo sme schopný vyrobiť.

 

  1. Výber koncoviek
    • Obvykle si zákazník vyberá z ponuky štandardných koncoviek, ktoré máme v ponuke v rôznych tvaroch a veľkostiach. Ideálne je, vyberať si koncovku až osobne u nás, pri odovzdávaní auta na realizáciu výfukového systému. Je to preto, že keď máme auto zdvihnuté na zdviháku, vieme zákazníkovi ukázať naživo, ako budú ním vybraté koncovky na aute reálne vyzerať. Taktiež mu vieme poradiť ktoré koncovky by sa možno na auto hodili viac. Zdá sa to banálne, ale vybratá koncovka môže reálne na aute vyzerať inak ako si zákazník predstavoval podľa fotografie.
  2. Koncovky na mieru
    • Aj na poli koncoviek vieme zákazníkom ponúknuť výrobky na mieru. Tu už je málo limitácii čo sa týka tvaru a dizajnu. Keďže ale koncovky na mieru sú veľmi prácne na výrobu, je na ne podstatne vyššia cena ako na bežne ponúkané koncovky. Cena jednej koncovky na mieru, podľa jej prácnosti, sa môže vyšplhať aj na desaťnásobok ceny štandardnej koncovky.
  3. Koncovky iných výrobcov
    • Koncovky od iných výrobcov na naše produkty nemontujeme. Príčiny sú pochopiteľné, nebudeme si „zdobiť“ náš výrobok cudzím logom.

Späť